fbpx

Aktualności

KORSOL na targach TSW 2022

18 stycznia 2022

W dniach 12-13 stycznia w podwarszawskim Nadarzynie odbywały się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022. KORSOL wziął w nich udział, promując swój sztandarowy produkt TraceON.

W nowym roku postanowiliśmy przedstawić się szerszej publiczności związanej z branżą agro. Wybraliśmy się zatem na targi, w których głównymi gośćmi byli sadownicy, ogrodnicy i rolnicy. Prezentowaliśmy przede wszystkim system TraceON, którego funkcje są szczególnie przydatne przedsiębiorcom będącym częścią łańcucha produkcji żywności. To oni muszą zwracać szczególną uwagę na identyfikowalność produktu, a TraceON wspomaga utrzymanie tego typu kontroli.

Cieszymy się także, że mogliśmy zaprezentować też liczne produkty KORSOL. Zainteresowanie wzbudziły przede wszystkim nasze możliwości związane z DMS, procedurami Workflow. To funkcje, które są w stanie usprawnić pracę, automatyzację oraz przepływ informacji w każdej firmie, nie tylko związanej z rolnictwem. Obszary takie jak kadry, monitoring, księgowość, produkcja czy magazyn to jedynie część naszej oferty dla dużych i nieco mniejszych przedsiębiorstw. Warto zacząć od wyboru jednej funkcjonalności i wraz z rozwojem firmy dobierać kolejne.

Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni przygotowaniem targów TSW oraz pomocą, jaką otrzymaliśmy od organizatorów. Jesteśmy wdzięczni za każdy telefon, każdą odpowiedź na nasze pytania i rozwiewanie wszelkich wątpliwości.

Dziękujemy zaprzyjaźnionej firmie Kebeth Studio z Zabrza za perfekcyjny projekt naszego stoiska targowego oraz za najwyższą jakość pozostałych prac koncepcyjnych nad tym przedsięwzięciem.

Jesteśmy też bardzo wdzięczni Grupie Mularski za przekazanie nam rozsad pomidorów, które zdobiły nasze stoisko. Ich najwyższa jakość stanowi symbol naszej udanej współpracy: jest wynikiem dbałości o bezpieczeństwo oraz wiedzy eksperckiej producenta wspartej przez kontrolę produktów TraceON i KORSOL.

Mamy nadzieję, że już niedługo weźmiemy udział w kolejnych targach, na których nawiążemy nowe znajomości i spotkamy zaprzyjaźnione firmy.

Do tego czasu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do sprawdzenia prezentacji systemu TraceON.

W celu odnalezienia idealnego systemu do elektronicznego obiegu dokumentów, polecamy ofertę KORSOL wraz ze wszystkimi modułami działu Obieg dokumentu.

Kontakt

KORSOL” Sp. z o.o.

ul. Młyńska 8/1, 41-803 Zabrze

 Korsol wspiera:

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

  +48 601 501 386
  kornel.grzywocz@korsol.pl