fbpx

optymalna droga
do twojego sukcesu

zintegrowane systemy informatyczne

KRÓTKO O NAS

KORSOL to firma specjalizująca się w świadczeniu szerokiego wachlarza usług informatycznych. Nie posiadamy jednej, zamkniętej oferty, gdyż dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, którego wygoda i rozwój biznesowy są dla nas wartościami priorytetowymi. Umiejętność tworzenia skutecznych rozwiązań informatycznych połączona z nieustannym poszukiwaniem kreatywnych udoskonaleń jest naszym niewątpliwym atutem. Współpraca z wieloma firmami, którym udzielaliśmy wsparcia, wyposażyła nas w wiedzę na temat najczęstszych problemów organizacyjnych w przedsiębiorstwach. Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży IT. Całość jest kompatybilna z systemami informatycznymi już funkcjonującymi w Państwa firmach. Budowane przez nas rozwiązania pozwalają na integrację różnych systemów informatycznych wdrożonych już wcześniej, co ułatwia zarządzanie i wewnętrzną komunikację. Wypracowaliśmy także autorskie i dedykowane moduły zawierające elementy BI oraz usprawniające pracę dzięki narzędziom OCR, DMS, ECM, które można swobodnie dobierać bez konieczności zakupu całego pakietu. Elektroniczne zarządzanie dokumentacją, obieg faktur, obieg wniosków i rozbudowane procedury workflow to tylko niewielka część naszych propozycji dla usprawnienia pracy oraz kontroli w firmach. Zapraszamy na niezobowiązującą prezentację!

Aktualności

Powiadomienia SMS dla firm

17 lipca 2024
Powiadomienia SMS dla firm

Skuteczna i szybka komunikacja odgrywa kluczową rolę w sukcesie każdej firmy. Jednym z narzędzi, które znacząco poprawiają efektywność komunikacji, są alerty w formie wiadomości SMS. Które elementy codziennej pracy mogą usprawnić powiadomienia SMS dla firm?

  Czytaj dalej...

Przepływ informacji w firmie

17 czerwca 2024
Przepływ informacji w firmie

Przedsiębiorcy zapytani o to, co najbardziej hamuje rozwój ich biznesu, bardzo często wskazują na słabą komunikację. Czy jej naprawa może przełożyć się na korzyści finansowe? Jak systemy informatyczne pomagają usprawnić przepływ informacji w firmie?

  Czytaj dalej...

nasze rozwiązania

Dzięki nam komunikacja wewnętrzna w firmie z werbalnej przeistacza się w wirtualną, która utrwala się w systemie. To zapewnia pełną transparentność działań pracowników, a przez to podnosi ich wydajność. Umożliwiamy również szybki dostęp do informacji ze wszystkich obszarów funkcjonowania firmy: ułatwiamy gromadzenie danych i tworzenie dokumentacji poprzez wykorzystanie paneli menadżerskich, generatorów raportów i zestawień. Powyższe moduły to tylko próbki naszych możliwości. Przedstaw swój problem, a przekonasz się na co nas stać w kwestii kreatywnych rozwiązań!

Nasze rozwiązania

Księgowość

robotyzacja w księgowości

Nasze rozwiązania

Kadry

elektroniczne dzienniki

Nasze rozwiązania

Obieg dokumentu

zdalny dostęp do dokumentacji firmowej

Nasze rozwiązania

Produkcja

zdalne zarządzanie procesami

Nasze rozwiązania

Elektrownia

elektroniczny nadzór pracy elektrowni

Nasze rozwiązania

Magazyn

elektroniczna baza towarów i produktów

Nasze rozwiązania

Komunikacja

szybki przepływ informacji w firmie

Nasze rozwiązania

Monitoring

zdalny monitoring firmy

Nasze rozwiązania

Zakupy

ujednolicony system zakupów w firmie

Nasze rozwiązania

Transport

wszystkie informacje w jednym miejscu

Nasze rozwiązania

Traceability

śledzenie drogi produktu od pola do stołu

Nasze rozwiązania

Rejestry/dzienniki

rejestr wszystkich dokumentów firmowych

Pamiętaj! To my dopasujemy się do Ciebie!

Każdy Klient, każde przedsiębiorstwo to osobna historia, inny sposób organizacji, inne systemy informatyczne, inne problemy i potrzeby. Wyznajemy zasadę rozwiązań „szytych na miarę”. Specjaliści KORSOL badają źródła komplikacji i wypracowują metodę najbardziej przyjazną danemu środowisku pracy. Klient nie jest zmuszony do zakupu całego pakietu usług, tylko decyduje, w jakim obszarze działalności potrzebuje pomocy. Mając możliwość swobodnego dobierania oferowanych przez nas modułów, komponujesz rozwiązanie indywidualnie dopasowane do swojej firmy.

Co utrudnia Ci pracę

Firmy, które zwracają się do nas po pomoc, bardzo często składają się z wielu działów, w których pracuje się z wykorzystaniem wielorakich systemów IT, co często znacznie utrudnia koordynację działań. Różne bazy danych, różne systemy operacyjne, różni dostawcy usług informatycznych. To naturalne, że poszczególne działy mające zupełnie odmienne zadania (obsługa klientów, dział HR, zamówienia, produkcja, magazynowanie, księgowość itd.) posługują się osobnymi systemami. Stworzenie jednego systemu skierowanego do wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa byłoby jednak bardzo kosztowne i czasochłonne. Dodatkowo, powstały produkt byłby prawdopodobnie zbyt skomplikowany w użyciu, ażeby móc spełniać swoją podstawową rolę: ułatwienie i usprawnienie pracy. Na tym etapie przedsiębiorcy zwykle rezygnują z poszukiwania nowych ułatwień systemowych, niesłusznie obawiając się, że zmiany w firmie okażą się zbyt kosztowne i inwazyjne.

Co zrobimy dla Ciebie

KORSOL zajmuje się integrowaniem systemów już istniejących w firmie, bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian na poziomie pracownika, a więc cały proces nie zakłóca pracy poszczególnych działów. Dzięki integracji w bardzo krótkim czasie stworzymy jedno spójne, sprawnie działające i bezpieczne środowisko informatyczne. Narzędzie to pozwala na swobodną wymianę danych pomiędzy poszczególnymi bazami danych, zbieranie informacji ze wszystkich firmowych systemów dziedzinowych oraz generowanie zestawień i raportów. To oznacza wymierne zyski dla firm, gdyż lepsza komunikacja zapewnia optymalizację działań i przez to bardziej efektywną pracę. Dodatkowo platforma oraz wszystkie powstałe w oparciu o nią moduły są kompatybilne z systemami, które już funkcjonują w Twoim przedsiębiorstwie. Wybierając jakikolwiek element z naszej oferty – zyskujesz nowe narzędzia bez konieczności wymiany istniejących systemów.

Jak pracujemy na twoją korzyść

Wizyta w firmie/Spotkanie online

 • Umówimy się i przyjedziemy do Twojej firmy.
 • Opowiesz nam o niej i o swoich problemach.
 • Opowiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Badanie metod pracy i problemów

 • Razem z Tobą prześledzimy procesy, jakie zachodzą w Twojej firmie.
 • Przyjrzymy się produkcji, dystrybucji i innym działom.
 • Zidentyfikujemy problemy, które na co dzień spowalniają działalność Twojej firmy.

Wspólne ustalenie strategii

 • Zdefiniujemy cele, które będziesz chciał osiągnąć.
 • Dobierzemy narzędzia i moduły odpowiednie dla profilu Twojej działalności.
 • Razem z Tobą ustalimy plan działania i priorytety.

Udoskonalenie i integracja istniejących systemów

 • Przyjrzymy się systemom, które już funkcjonują w Twojej firmie.
 • Znajdziemy sposób na ich integrację.
 • Stworzymy, dedykowane specjalnie dla Ciebie, „Centrum Informacji Prezesa”.

Wdrożenie nowości

 • Przeszkolimy Twoich pracowników.
 • Ustalimy plan działania na przyszłość.
 • Zaopiekujemy się Twoją firmą.
icons
pełna
kontrola
icons
bezpieczeństwo
i pewność
icons
oszczędność
czasu
icons
czysty
zysk
icons
wzrost
efektywności
icons
gwarantowany
sukces

co zyskujesz

Kontrola dla Ciebie

 • Otrzymujesz narzędzie, dzięki któremu łatwo zyskujesz komplet informacji o aktualnej działalności firmy.
 • Ty i Twoja kadra zarządzająca możecie sprawniej podejmować decyzje, mając wgląd w pracę wszystkich działów.
 • Masz łatwy dostęp do raportów stworzonych przez nas według Twoich wytycznych, obejmujących w jednym miejscu dane z wielu systemów dziedzinowych, niezbędne do dalszych analiz.
 • Masz pewność, że nic ważnego nie umknie Twojej uwadze i możesz błyskawicznie reagować na najmniejsze problemy pojawiające się w firmie.

Mniej utrudnień dla Twoich pracowników

 • Pracownicy wykonują zadania przy użyciu systemów, do których są przyzwyczajeni.
 • Ich praca nie jest zaburzana poprzez wymianę systemów i konieczność nauczenia się obsługi nowych programów.
 • Zyskują dodatkowe narzędzia, które usprawniają pracę poprzez eliminowanie czasochłonnych formalności: sprawdź moduły, które oferujemy!

Kontakt

KORSOL” Sp. z o.o.

ul. Młyńska 8/1, 41-803 Zabrze

 Korsol wspiera:

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

  +48 601 501 386
  kornel.grzywocz@korsol.pl