fbpx

optymalna droga
do twojego sukcesu

zintegrowane systemy informatyczne

KRÓTKO O NAS

KORSOL to firma specjalizująca się w świadczeniu szerokiego wachlarza usług informatycznych. Nie posiadamy jednej, zamkniętej oferty, gdyż dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, którego wygoda i rozwój biznesowy są dla nas wartościami priorytetowymi. Umiejętność tworzenia skutecznych rozwiązań informatycznych połączona z nieustannym poszukiwaniem kreatywnych udoskonaleń jest naszym niewątpliwym atutem. Współpraca z wieloma firmami, którym udzielaliśmy wsparcia, wyposażyła nas w wiedzę na temat najczęstszych problemów organizacyjnych w przedsiębiorstwach. Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży IT. Całość jest kompatybilna z systemami informatycznymi już funkcjonującymi w Państwa firmach. Budowane przez nas rozwiązania pozwalają na integrację różnych systemów informatycznych wdrożonych już wcześniej, co ułatwia zarządzanie i wewnętrzną komunikację. Wypracowaliśmy także autorskie i dedykowane moduły zawierające elementy BI oraz usprawniające pracę dzięki narzędziom OCR, DMS, ECM, które można swobodnie dobierać bez konieczności zakupu całego pakietu. Elektroniczne zarządzanie dokumentacją, obieg faktur, obieg wniosków i rozbudowane procedury workflow to tylko niewielka część naszych propozycji dla usprawnienia pracy oraz kontroli w firmach. Zapraszamy na niezobowiązującą prezentację!

Aktualności

Przepustka pracownicza

09 września 2021
Przepustka pracownicza

Jak usprawnić wydawanie przepustek pracowniczych? Co musi zrobić pracownik, żeby uzyskać pozwolenie na prywatne wyjście? Jak lepiej kontrolować wejścia i wyjścia do firmy? Odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z portiernią i ewidencją przepustek.

  Czytaj dalej...

CRM co to jest? Jak wpływa na sprzedaż?

19 sierpnia 2021
CRM co to jest? Jak wpływa na sprzedaż?

Zdarzyło Ci się kiedyś usłyszeć ten skrót podczas spotkania biznesowego i nie miałeś pojęcia, co oznacza? Bardzo możliwe, że Twoi rozmówcy również nie byli do końca świadomi jego znaczenia. Odpowiedź na pytanie co to jest CRM okazuje się bowiem niejednoznaczna i wskazuje na powszechne mylne przeświadczenie na jego temat.

  Czytaj dalej...

nasze rozwiązania

Dzięki nam komunikacja wewnętrzna w firmie z werbalnej przeistacza się w wirtualną, która utrwala się w systemie. To zapewnia pełną transparentność działań pracowników, a przez to podnosi ich wydajność. Umożliwiamy również szybki dostęp do informacji ze wszystkich obszarów funkcjonowania firmy: ułatwiamy gromadzenie danych i tworzenie dokumentacji poprzez wykorzystanie paneli menadżerskich, generatorów raportów i zestawień. Powyższe moduły to tylko próbki naszych możliwości. Przedstaw swój problem, a przekonasz się na co nas stać w kwestii kreatywnych rozwiązań!

Nasze rozwiązania

Polecenie wykonania pracy

innowacyjne rozwiązanie dla elektrowni

Nasze rozwiązania

Monitoring opakowań zwrotnych

nadzór nad gospodarką opakowaniami zwrotnymi

Nasze rozwiązania

Wewnętrzny system logistyczny

optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Nasze rozwiązania

Dokumentacja fotograficzna

tworzenie dokumentacji z wizualnymi załącznikami

Nasze rozwiązania

Elektroniczna przepustka

sprawna ewidencja pracowników na terenie firmy

Nasze rozwiązania

Koordynacja prac zespołowych

tablica wymiany informacji

Nasze rozwiązania

Obieg faktur

ułatwienie w zarządzaniu transakcjami

Nasze rozwiązania

Delegacja

kontrola nad wyjazdami służbowymi

Nasze rozwiązania

Urlop

złożenie wniosku i odpowiedź szybsze niż kiedykolwiek

Nasze rozwiązania

Obieg korespondencji

koniec ze zgubionymi pismami

Nasze rozwiązania

Wniosek zakupowy

błyskawiczne rozpatrzenie i realizacja

Nasze rozwiązania

Portiernia

pełna kontrola nad osobami wizytującymi firmę

Marcin Mularski

Wygoda w działaniu i łatwy dostęp do informacji

Marcin Mularski, współwłaściciel „Grupy Mularski”
Dzięki produktom firmy KORSOL zyskałem łatwy dostęp do wszelkich informacji na temat mojego przedsiębiorstwa. Nie muszę wiedzieć, jak działają różne systemy informatyczne, wystarczy, że zaloguję się do mojego „Centrum Informowania Prezesa”. Nowe rozwiązania zapewniły wygodę w działaniu zarówno mi jak i moim pracownikom.

Pamiętaj! To my dopasujemy się do Ciebie!

Każdy Klient, każde przedsiębiorstwo to osobna historia, inny sposób organizacji, inne systemy informatyczne, inne problemy i potrzeby. Wyznajemy zasadę rozwiązań „szytych na miarę”. Specjaliści KORSOL badają źródła komplikacji i wypracowują metodę najbardziej przyjazną danemu środowisku pracy. Klient nie jest zmuszony do zakupu całego pakietu usług, jaki oferuje platforma Ready_™, tylko decyduje, w jakim obszarze działalności potrzebuje pomocy. Mając możliwość swobodnego dobierania oferowanych przez nas modułów, komponujesz rozwiązanie indywidualnie dopasowane do swojej firmy.

Co utrudnia Ci pracę

Firmy, które zwracają się do nas po pomoc, bardzo często składają się z wielu działów, w których pracuje się z wykorzystaniem wielorakich systemów IT, co często znacznie utrudnia koordynację działań. Różne bazy danych, różne systemy operacyjne, różni dostawcy usług informatycznych. To naturalne, że poszczególne działy mające zupełnie odmienne zadania (obsługa klientów, dział HR, zamówienia, produkcja, magazynowanie, księgowość itd.) posługują się osobnymi systemami. Stworzenie jednego systemu skierowanego do wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa byłoby jednak bardzo kosztowne i czasochłonne. Dodatkowo, powstały produkt byłby prawdopodobnie zbyt skomplikowany w użyciu, ażeby móc spełniać swoją podstawową rolę: ułatwienie i usprawnienie pracy. Na tym etapie przedsiębiorcy zwykle rezygnują z poszukiwania nowych ułatwień systemowych, niesłusznie obawiając się, że zmiany w firmie okażą się zbyt kosztowne i inwazyjne.

Co zrobimy dla Ciebie

KORSOL zajmuje się integrowaniem systemów już istniejących w firmie, bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian na poziomie pracownika, a więc cały proces nie zakłóca pracy poszczególnych działów. Dzięki integracji w bardzo krótkim czasie stworzymy jedno spójne, sprawnie działające i bezpieczne środowisko informatyczne oparte o platformę Ready_™. Narzędzie to pozwala na swobodną wymianę danych pomiędzy poszczególnymi bazami danych, zbieranie informacji ze wszystkich firmowych systemów dziedzinowych oraz generowanie zestawień i raportów. To oznacza wymierne zyski dla firm, gdyż lepsza komunikacja zapewnia optymalizację działań i przez to bardziej efektywną pracę. Dodatkowo platforma oraz wszystkie powstałe w oparciu o nią moduły są kompatybilne z systemami, które już funkcjonują w Twoim przedsiębiorstwie. Wybierając jakikolwiek element z naszej oferty – zyskujesz nowe narzędzia bez konieczności wymiany istniejących systemów.

Jak pracujemy na twoją korzyść

Wizyta w firmie/Spotkanie online

 • Umówimy się i przyjedziemy do Twojej firmy.
 • Opowiesz nam o niej i o swoich problemach.
 • Opowiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Badanie metod pracy i problemów

 • Razem z Tobą prześledzimy procesy, jakie zachodzą w Twojej firmie.
 • Przyjrzymy się produkcji, dystrybucji i innym działom.
 • Zidentyfikujemy problemy, które na co dzień spowalniają działalność Twojej firmy.

Wspólne ustalenie strategii

 • Zdefiniujemy cele, które będziesz chciał osiągnąć.
 • Dobierzemy narzędzia i moduły odpowiednie dla profilu Twojej działalności.
 • Razem z Tobą ustalimy plan działania i priorytety.

Udoskonalenie i integracja istniejących systemów

 • Przyjrzymy się systemom, które już funkcjonują w Twojej firmie.
 • Znajdziemy sposób na ich integrację.
 • Stworzymy, dedykowane specjalnie dla Ciebie, „Centrum Informacji Prezesa”.

Wdrożenie nowości

 • Przeszkolimy Twoich pracowników.
 • Ustalimy plan działania na przyszłość.
 • Zaopiekujemy się Twoją firmą.
icons
pełna
kontrola
icons
bezpieczeństwo
i pewność
icons
oszczędność
czasu
icons
czysty
zysk
icons
wzrost
efektywności
icons
gwarantowany
sukces

co zyskujesz

Kontrola dla Ciebie

 • Otrzymujesz narzędzie, dzięki któremu łatwo zyskujesz komplet informacji o aktualnej działalności firmy.
 • Ty i Twoja kadra zarządzająca możecie sprawniej podejmować decyzje, mając wgląd w pracę wszystkich działów.
 • Masz łatwy dostęp do raportów stworzonych przez nas według Twoich wytycznych, obejmujących w jednym miejscu dane z wielu systemów dziedzinowych, niezbędne do dalszych analiz.
 • Masz pewność, że nic ważnego nie umknie Twojej uwadze i możesz błyskawicznie reagować na najmniejsze problemy pojawiające się w firmie.

Mniej utrudnień dla Twoich pracowników

 • Pracownicy wykonują zadania przy użyciu systemów, do których są przyzwyczajeni.
 • Ich praca nie jest zaburzana poprzez wymianę systemów i konieczność nauczenia się obsługi nowych programów.
 • Zyskują dodatkowe narzędzia, które usprawniają pracę poprzez eliminowanie czasochłonnych formalności: sprawdź moduły, które oferujemy!

Kontakt

KORSOL” Sp. z o.o.

ul. Wolności 94/314, 41-800 Zabrze

Korsol wspiera:

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

+48 601 501 386
kornel.grzywocz@korsol.pl

Natalia Jakubiec

Chcesz wdrożyć produkt w swojej firmie?
Skontaktuj się ze mną.

Natalia Jakubiec

+48 694 261 548
natalia.jakubiec@korsol.pl